2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Urszulin
Dodane 18 kwietnia 2024

Poszukiwana pomoc kuchenna do obsługi bufetu w Książenicach

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Urszulin

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma poszukuje energicznej i zaangażowanej osoby do pracy jako pomoc kuchenna przy obsłudze bufetu.

Obowiązki:

  • Obsługa bufetu, w tym przygotowywanie i podawanie posiłków oraz napojów.

  • Dbanie o czystość i estetykę stanowiska pracy.

  • Pomoc w przygotowaniu prostych dań i przekąsek przy nadzorze kucharzy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii mile widziane, jednak nie jest to konieczne – chęć nauki i zaangażowanie są równie ważne.

  • Umiejętność pracy w dynamicznym tempie.

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w tym wieczorami i weekendami. Praca w systemie 2/2

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B bądź umowy zlecenie

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym środowisku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt SMS (oddzwaniam do zainteresowanych osób)50*******82. W tytule wiadomości proszę wpisać: "Aplikacja: Pomoc kuchenna Legia".

Lokalizacja

Urszulin,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Urszulin
ID: 912685083