2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Małopolskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Kraków
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Prądnik Biały
Dodane 30 kwietnia 2024

Poszukiwana rejestratorka do gabinetu stomatologicznego :)

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Dołącz do zespołu ArtDent! :)

Specjalistyczna, nieustannie rozwijająca się klinika stomatologiczna w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko rejestratorki medycznej :)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i przesyłanie CV :)

Czekamy właśnie na Ciebie! :)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i bezpośrednia obsługa pacjentów, umawianie pacjentów na wizyty lekarskie;

  • udzielanie informacji o oferowanych usługach

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego oraz wystawianie faktur

  • elektroniczne zarządzanie dokumentacją medyczną

  • utrzymywanie wysokiego standardu obsługi pacjentów

  • budowanie relacji z pacjentami

  • dbanie o wizerunek gabinetu

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • sumienność, bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista, empatia

  • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem :)

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • pracę w młodym, ambitnym i przesympatycznym zespole :)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 840452104