2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Połczyn-Zdrój
Dodane 16 kwietnia 2024

Poszukiwany/a: Pracownik produkcyjny ALU

Lokalizacja

Połczyn-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Fabryka Okien REDAN

wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej PVC i ALU zatrudni

pracownika produkcyjnego

  • Opis stanowiska pracy :

praca przy produkcji stolarki aluminiowej

obsługa elektronarzędzi

realizacja zleceń produkcyjnych

dbałość o jakość wykonywanych zadań

obsługa maszyn produkcyjnych

  • Wymagania:

Motywacja do nauki

Dyspozycyjność

Umiejętność pracy w zespole

Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane

  • Oferujemy:

możliwości awansu w ramach struktury firmy

atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie

wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osiąganych

wyników

możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w PPHU REDAN Renata

Daniłowicz (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie

z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Lokalizacja

Połczyn-Zdrój,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Połczyn-Zdrój
ID: 866536304