2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 28 kwietnia 2024

Poszukiwany Doradca Klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Cześć!

Jeśli w Twoim obecnym miejscu pracy: nie odpowiada Ci sztywna atmosfera i brak elastyczności, poszukujesz rozwoju lub po prostu masz apetyt na większe pieniądze - doczytaj do końca ogłoszenie

Nazywam się Wiktor i jestem szefem zespołu sprzedaży w PZU Życie, zapraszam Cię do mojego zespołu:

Kogo szukam?

Na stanowisku Doradcy Klienta zwracam szczególną uwagę na poniższe cechy:

- optymistyczne podejście do życia (i pracy)

- chęć zaangażowania i nauczenia się nowego zawodu

- prawdomówność i otwartość w komunikacji

- chęć lub potrzeba ponadprzeciętnych zarobków

Z twardych wymagań na to stanowisko potrzebujesz:

- wykształcenia minimum średniego

- niekaralności

- doświadczenie w aktywnej sprzedaży będzie plusem (ale nie jest konieczne)

- współpraca w oparciu o B2B na podstawie umowy agencyjnej

Jakie będą Twoje zadania?

- aktywne pozyskiwanie klienta (telefon, kontakt bezpośredni lub rekomendacje),

- przeprowadzanie spotkań handlowych (w firmie klienta lub zdalnie)

- sprzedaż (jest pokłosiem powyższych aktywności)

- opiekę nad pozyskanymi klientami

Jesteśmy wyspecjalizowani w sprzedaży abonamentów medycznych, ubezpieczeń grupowych i indywidualnych ubezpieczeń na życie (nie ubezpieczamy samochodów i nieruchomości)

W okresie wdrożenia (pierwsze 3 miesiące) wymagamy gotowości do pracy w oparciu o 40 godzinne zaangażowanie i codziennej obecności w biurze w centrum Wrocławia. Zaczynamy o 9:00.  Wraz ze wzrostem stażu i osiąganymi wynikami praca może przybrać charakter hybrydowy lub w pełni elastyczny.

Co oferujemy?

- miesięczne szkolenie wstępne (produkt i model sprzedaży)

- z góry zaplanowany 3-miesięczny okres wdrożenia, w którym pracujesz bezpośrednio ze swoim menadżerem. Masz wsparcie na każdym etapie procesu sprzedaże, wspólnie odbywacie spotkania u klientów.

- dostęp do specjalistów produktowych, trenerów sprzedaży i asystentki

- wynagrodzenie oparte o 3 elementy:

Podstawa (4000zł w trakcie okresu wdrożenia, potem 5000-7000zł w zależności od stażu i wyników)

Prowizja (najwyższa na rynku)

Premia kwartalna (4 poziomy od 8000zł-20000zł)

- wyjazdy integracyjne dla najlepszych (krajowe i zagraniczne)

- dostęp do benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)

Jeśli uważasz, że oferta Cię zainteresowała, nie zwlekaj z wysyłką swojego CV!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 910807218