2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Piastów
Dodane 26 kwietnia 2024

Poszukiwany elektryk/pomocnik elektryka z językiem francuskim

Wynagrodzenie

13 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piastów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Dla pracy na projekcie we Francji poszukujemy elektryka/pomocnika elektryka z językiem francuskim.

Obowiązki

  • montaż instalacji elektrycznych, montaż tras kablowych, układanie kabli;

  • montaż rozdzielnic oraz szaf sterowniczych;

  • montaż gniazdek oraz przełączników;

  • montaż opraw oświetleniowych.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka francuskiego;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji technicznej oraz wykształcenie związane z elektryką lub wiedza i doświadczenie w wykonywaniu przemysłowych instalacji elektrycznych będzie dodatkowym atutem;

  • zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy

  • stała praca;

  • wynagrodzenie w Euro;

  • system poleceń pracowniczych;

  • wyrabiamy SEP, UDT oraz IPAF dla naszych pracowników;

  • bezpłatne zakwaterowanie;

  • służbowy samochód wraz z kartą paliwową

Lokalizacja

Piastów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piastów
ID: 914707769