2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Radom
Dodane 01 maja 2024

Poszukiwany fizjoterapeuta

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medyczne Koordynacja z siedzibą w Radomiu, ul Kielecka 90 w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatek/ów na stanowisko: Fizjoterapeuta

Czy jesteś fizjoterapeutą poszukującym ekscytującej nowej możliwości zawodowej? Czy chciałbyś pracować w nowoczesnym centrum medycznym, wykorzystując innowacyjny sprzęt medyczny?

Proszę o wysyłanie CV na adres: rekrutacjamalpakoordynacja.com.pl lub przez ofertę znajdującą się w komentarzu.

Opis stanowiska:

- praca z Pacjentem w zakresie fizjoterapii/rehabilitacji

- prowadzenie dokumentacji medycznej

- projektowanie wkładek 3D (zapewniamy przeszkolenie)

- współpracę z pozostałym personelem

Oczekujemy:

- wykształcenie wyższe – kierunek fizjoterapia

- komunikatywność oraz umiejętność pracy z Pacjentem

- sumienności i dobra organizacja pracy własnej

- prawo jazdy kat. B (umiejętności praktyczne)

- Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- Mile widziane odbyte szkolenia i kursy

Oferujemy:

- dostęp do najnowocześniejszego sprzętu medycznego

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- udział w eventach firmowych, konferencjach i targach międzynarodowych

- możliwość rozwoju zawodowego

- elastyczne formy zatrudnienia

- przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE. L. 2016.119.1), dalej RODO, informuję, że:

1.   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mariusz Strzecha prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: „KOORDYNACJA Mariusz Strzecha” z siedzibą w Radomiu, ul. Kielecka 90, 26-600 Radom, koordynacjaMAŁPAkoordynacja.com.pl, NIP: 948 - pokaż numer telefonu - 3.

2.   Pani/Pana dane osobowe zawarte w przesłanym CV będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przesyłając na swoje CV wyrażasz zgodę - art. 6 ust. 1 pkt a RODO – na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych w w/w celu.

3.   Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody lub przez czas poszukiwania pracownika na stanowisko którego dotyczy rekrutacja, a po tym okresie będą archiwizowane do przedawnienia roszczeń mogących wynikać z przetwarzania danych osobowych.

4.   Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5.   Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6.   Podanie danych osobowych oraz wyrażanie zgody na ich przetwarzania jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne w celu udziału w procesie rekrutacji.

7.  Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, w tym do państw trzecich, ani nie będą wykorzystywane do profilowania.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 774247576