2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Wielkopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Kościan
Dodane 15 kwietnia 2024

Poszukiwany fizjoterapeuta / fizjoterapeutka do realizacji wizyt

Wynagrodzenie

8 800 - 10 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko fizjoterapeuty prowadzącego indywidualną rehabilitację domową.

Opis stanowiska:

-Prowadzenie indywidualnej terapii dla pacjentów w domu. (kinezyterapia, poprawa priopriocepcji, ćwiczenia ogólnokondycyjne i koordynacyjne, poprawa zakresu ruchu i siły mięśniowej, masaż, terapia manualna (W zależności od potrzeb pacjenta)

-Możliwość elastycznego grafiku w pełnym wymiarze godzin

-Forma współpracy: B2B lub umowa zlecenie

-Pacjenci zlokalizowani w Czempiniu

-Bliska odległości między pacjentami (krótki, 3-5 min przejazd między pacjentami) -Możliwość pracy łączonej z pracą w gabinecie

-Możliwość dofinansowania szkoleń

Oczekiwania:

-Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty

-Doświadczenie

-Ukończone studia magisterskie/licencjackie

-Prawo jazdy i/lub własny samochód

Mile widziane:

-Własna działalność gospodarcza

Firma oferuje:

-Praca w rozwijającym się zespole fizjoterapeutów

-Zdobywanie cennego doświadczenia

-Możliwość elastycznego grafiku

-Atrakcyjne warunki finansowe

-Sprzęt

Zastrzegamy prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z danymi kontaktowymi oraz klauzulą : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 911950442