2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Lubuskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Zielona Góra
Dodane 05 maja 2024

Poszukiwany Fizjoterapeuta ortopedyczny

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do zespołu Centrum Medycyny Sportowej "Olimp" w Zielonej Górze!

Poszukujemy Fizjoterapeuty ortopedycznego do naszego teamu.

Jesteśmy renomowaną firmą o długiej historii w branży medycznej, specjalizującą się w medycynie sportowej, ortopedii oraz traumatologii narządu ruchu. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, dlatego inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt medyczny oraz technologie fizykoterapii.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie kompleksowych ocen fizjoterapeutycznych pacjentów z zaburzeniami ortopedycznymi.

  • Opracowywanie spersonalizowanych planów terapeutycznych, uwzględniających potrzeby i cele pacjenta.

  • Wykonywanie terapii manualnej, ćwiczeń terapeutycznych oraz innych technik fizjoterapeutycznych w celu poprawy funkcji narządu ruchu i zmniejszenia bólu.

  • Monitorowanie postępów pacjenta i dostosowywanie planów terapeutycznych w zależności od jego stanu zdrowia i odpowiedzi na terapię.

  • Współpraca z lekarzami, fizjoterapeutami, trenerami sportowymi i innymi członkami zespołu medycznego w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom.

  • Edukacja pacjentów na temat zdrowego stylu życia, profilaktyki urazów oraz właściwej rehabilitacji.

  • Utrzymywanie wysokich standardów etycznych i profesjonalnych w pracy z pacjentami oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów i standardów dotyczących praktyki fizjoterapeutycznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu fizjoterapii.

  • Doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta ortopedyczny mile widziane.

  • Umiejętność pracy z różnorodnymi grupami pacjentów, w tym osobami starszymi, sportowcami i pacjentami po urazach.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji klinicznych.

  • Znajomość najnowszych technik i metod terapeutycznych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

  • Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu fizjoterapeuty.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie medycznej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.

  • Pracę w dynamicznym środowisku zespołu medycznego.

  • Dostęp do najnowocześniejszego sprzętu medycznego oraz technologii fizykoterapii.

  • Pełen etat oraz elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę bądź umowa B2B).

Jeśli jesteś gotowy na wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie mailowe lub w siedzibie firmy :)

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 913496237