2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Podkarpackie
  6. Kelner, barman, barista - Przemyśl
Dodane 26 kwietnia 2024

Poszukiwany Kelner do Restauracji w Przemyślu

Lokalizacja

Przemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lokalizacja: Przemyśl

Firma: Renomowana restauracja w centrum Przemyśla poszukuje ambitnego i doświadczonego kelnera/kelnerki, który dołączy do naszego zespołu obsługi.

Obowiązki:

  • Obsługa gości zgodnie z naszymi standardami obsługi klienta

  • Przyjmowanie zamówień i obsługa kasy

  • Podawanie dań i napojów

  • Zachowanie czystości i porządku w lokalu

  • Współpraca z zespołem kuchennym w celu zapewnienia płynnego serwisu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako kelner

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Sprawność fizyczna i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pracy

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka obcego

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV w formularzu. Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Lokalizacja

Przemyśl,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przemyśl
ID: 912958911