2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 28 maja 2024

Poszukiwany Kelner do Tajskiej Restauracji w samym sercu Wrocławia!

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy tajską restauracją z długoletnią tradycją i pasją serwowania autentycznych dań z Tajlandii. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko kelnera, która podzieli się z nami pasją do kuchni tajskiej i dbałością o zadowolenie klientów.

Obowiązki:

Obsługa gości w przyjazny i profesjonalny sposób, zapewniając im wyjątkowe doświadczenie kulinarne

Przyjmowanie zamówień i ich składanie do kuchni

Serwowanie dań i napojów zgodnie z standardami restauracji

Utrzymywanie czystości i porządku w strefie serwisowej

Współpraca z zespołem w celu zapewnienia płynnego przebiegu serwisu

Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze gości w restauracji (mile widziane, ale nie wymagane, chętnie przyuczymy)

Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Pozytywne nastawienie i chęć rozwoju

Znajomość kuchni tajskiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się restauracji

Możliwość nauki i rozwoju w zakresie kuchni tajskiej

Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością premii w zależności od wyników

Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do pracy w gastronomii i gotową do podjęcia nowych wyzwań, dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres [adres email] lub zgłoś się osobiście do naszej restauracji.

Miejsce pracy: Wrocław, Centrum, Plac Teatralny

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 918220079