2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kęty
Dodane 22 kwietnia 2024

Poszukiwany kelner/kelnerka BAR CAFFE Buongiorno w Kętach

Wynagrodzenie

26 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kęty

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Poszukujemy kelnera/baristy do pracy w kawiarni/pizzerii w Kętach.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień , obsługa klienta .

  • obsługa urządzeń gastronomicznych

  • przygotowywanie prostych produktów

  • obsługa kasy fiskalnej i komputera

  • utrzymywanie porządku

Nasze oczekiwania:

  • dobra organizacja pracy

  • aktualne badania (sanit-epid.)

  • komunikatywność , uśmiech i pozytywne nastawienie

  • zaangażowanie w pracę i punktualność

  • odpowiedzialność i samodzielność

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze kelnerskiej/barmańskiej

  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami

Nasza oferta:

  • umowę zlecenie

  • wynagrodzenie na poziomie 22 - 26 netto za godzinę (zależne od doświadczenia)

  • komfortowe warunki pracy

  • szkolenia, rozwój osobisty i zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 618210210