2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Gołkowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Poszukiwany Kierowca-Magazynier – Oferta dla studenta lub maturzysty

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gołkowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Dołącz do Naszego Zespołu!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która ceni sobie dokładność i profesjonalizm. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierowca-Magazynier do pracy dorywczej w okresie od maja do sierpnia. Jest to idealna propozycja dla studentów lub maturzystów, szukających pracy na wakacje.

Oferujemy:

  • Pracę dorywczą na umowę zlecenie do końca sierpnia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Przyjazną atmosferę w rozwijającej się firmie.

  • Możliwość dołączenia do zespołu ceniącego dokładność i zaangażowanie.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność

  • Sprawność fizyczna i gotowość do pracy ruchowej.

  • Dokładność i odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Komunikatywność, uczciwość i solidność.

  • Wysoka kultura osobista i dbałość o szczegóły.

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie towaru do naszych klientów oraz do firmy (2-3 godziny dziennie)

  • Pakowanie i przygotowywanie paczek do wysyłki

  • Pomoc w pracach magazynowych i załadunkowych.

  • Utrzymanie porządku w przestrzeni roboczej.

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Jak aplikować?

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie elastyczność, dokładność i posiadasz prawo jazdy, a także chcesz dołączyć do zespołu naszej dynamicznie rozwijającej się firmy, prześlij swoje CV i list motywacyjny na podany adres e-mail. Prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Gołkowice,

Śląskie

Śląskie, Gołkowice
ID: 907503523