2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Rzeszów
Dodane 25 kwietnia 2024

Poszukiwany kierowca w transporcie międzynarodowym kat. B RZESZÓW

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Poszukiwany kierowca w transporcie międzynarodowym kat. B (Woj. Podkarpackie) okolice Rzeszowa

Firma Handlowa MTV NIP: 8151002886

Obszar działania: Unia Europejska oraz UK i CH.

Oferujemy: - Opel Movano 2020 TWIN CAB spanie za fotelami

(Telefon firmowy, Nawigacja IGO, przetwornica)

Wypłata -. 250-300 zł za dzień pracy NETTO NA RĘKE (WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ) - OPŁACAMY WSZYSTKIE KOSZTY DZIAŁALNOŚCI(ZUS, KSIĘGOWA)

DG/Umowa o Pracę

Wszystkie potrzebne narzędzia do wykonywania pracy.

Możliwe auto pod dom

Obowiązki:

-Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem.

- Zabezpieczenie towaru.

- Wypełnianie dokumentów transportowych CMR.

- Dbanie o powierzone mienie.

Wymagania

-Uprawnienia do kierowania pojazdami kat.B

-Mile widziane doświadczenie w oferowanej pracy.

-Znajomość Języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Kontakt za pośrednictwem olx lub telefonicznie ( preferowany kontakt telefoniczny )

Jakub Lęcznar - +48**********32

Sławomir Lęcznar - +48**********41

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 578550297