2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Lubelskie
  6. Zarządzanie hotelem - Lublin
Dodane 22 kwietnia 2024

Poszukiwany Kierownik Działu Służby Pięter w Lublinie

Wynagrodzenie

5 000 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lokalizacja: Lublin, Centrum

Stawka: 4000 netto

Typ zatrudnienia: Początkowo Umowa Zlecenie, po okresie próbnym Umowa o Pracę

Godziny pracy: 8-10 godzin dziennie (8:00-16:00/18:00), 5-6 dni w tygodniu, w tym weekendy

Zakres obowiązków:

· Koordynacja i organizacja pracy pokojówek

· Szkolenie pracowników w zakresie czynności porządkowych

· Kontrola czystości pokoi hotelowych

· Prowadzenie magazynu środków czystości

· Informowanie działu technicznego o usterkach technicznych

· Sprzątanie pokoi hotelowych w niektórych przypadkach

Wymagania:

· Doświadczenie na stanowisku pokojowej/pokrewnym mile widziane

· Umiejętność pracy w zespole

· Dokładność, sumienność, odpowiedzialność

· Dyspozycyjność do pracy w weekendy/święta

Proces rekrutacyjny: Rozmowa kwalifikacyjna online (ZOOM lub inna platforma)

Szkolenie: Kandydat przystępujący do pracy będzie uczestniczyć w szkoleniu organizowanym w jednym z naszych hoteli sieciowych, trwającym maksymalnie 14 dni. W ramach wstępnego okresu próbnego kandydat zostanie przetestowany także na stanowisku pokojowej. Przez ten czas wynagrodzenie wynosi 20,29 zł za godzinę.

Aplikacja: Zachęcamy do przesyłania CV poprzez formularz dostępny na stronie OLX, wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, aby umówić rozmowę kwalifikacyjną. Wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia zostaną omówione podczas tej rozmowy.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913657341