2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Jeżyce
Dodane 12 kwietnia 2024

Poszukiwany konsultant/ konsultantka ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 600 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

KKMA Sp. z o.o. firma o ugruntowanej pozycji na rynku pracy, zajmująca się pozyskiwaniem klientów oraz utrzymywaniem relacji z klientami, poszukuje kandydata na stanowisko: KONSULTANT/ KONSULTANTKA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Poznań, ul. Piątkowska

Godziny pracy: 08:00- 16:00

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • system premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy- laptop i akcesoria oraz baza klientów,

  • liczne konkursy z dodatkowa premią do wygrania,

  • praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00- 16:00.

 Obowiązki:

  • kontakt telefoniczny z klientami,

  • umawianie spotkań handlowych.

Wymagamy:

  • znajomości Microsoft Office oraz obsługi podstawowych urządzeń biurowych,

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktu z klientem, samodzielności, kultury osobistej,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale niekoniecznie – wszystkiego Cię nauczymy

Dołącz już dziś do naszego zespołu, poszukujemy komunikatywnych, energicznych sprzedawców. Nieważny jest wiek czy płeć, zapewniamy szkolenie produktowe, a także sprzedażowe i pracę pod okiem menagera zespołu. Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych zgłoszeniach poniższej klauzuli. Zgłoszenia niezawierające tej klauzuli nie będą mogły być przez nas rozpatrywane i będziemy zobligowani przepisami prawa do ich usunięcia:

,,Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją na temat przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie na opisanych tam warunkach.” „Administratorem Państwa danych jest KKMA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul Piątkowska 116, 60-649 Poznań. Państwa dane będą przetwarzane na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania jest wyrażona zgoda – art. 6.1.a i art. 7 rozporządzenia „RODO”. Państwa dane będą zachowane i przetwarzane także na potrzeby przyszłych rekrutacji, przez czas nieokreślony. Mają Państwo prawo do: żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie, bez wpływu na legalność wcześniej dokonanego przetwarzania (cofnięcie zgody spowoduje usunięcie i zaprzestanie przetwarzania Państwa danych) oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest w całości dobrowolne, ale jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 846649978