2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Toruń
Dodane Dzisiaj o 14:21

Poszukiwany Magazynier

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie Bella Sp. z o.o., firma produkcyjna należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Toruń

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace pomocnicze przy rozładunku surowców, załadunku wyrobów, obsługi odpadu,
  • kompletowanie surowców do wydań/zwrotów,
  • prace porządkowe w obszarze magazynu.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • gotowość do pracy trzyzmianowej – 4 bryg.

MILE WIDZIANE:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

TO OFERUJEMY:

  • bezpieczne warunki pracy,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z profesjonalistami,
  • obfitość w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków),
  • możliwość udziału w szkoleniach, awansu.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.tzmo-global.com.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 764409769