2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Toruń
Dodane 29 kwietnia 2024

Poszukiwany Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się firma J.S.MOTO znajdująca się przy ulicy Józefa Chrzanowskiego 21 w Toruniu poszukuje kandydata na stanowisko mechanika samochodowego.

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie usterek w samochodach osobowych i dostawczych

  • Kompleksowe i samodzielne dokonywanie napraw mechanicznych

  • Wykonywanie przeglądów serwisowych

  • Montaż, naprawa i wymiana podzespołów,

  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędzia

  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego,

  • Chęć do pracy i umiejętność pracy w zespole,

  • Punktualność,

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Możliwość rozwoju

  • Dobrą atmosferę pracy.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 890705878