2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 23 kwietnia 2024

Poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego z pasją! :)

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do Naszego Zespołu! Poszukujemy Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego/Wychowawcy!

Miejsce Pracy: Kraków, ul. Strumienna 26 (Nowe Przedszkole z Własnym Ogrodem)

Opis Stanowiska:

- Sprawowanie profesjonalnej opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat,

- Realizacja podstawy programowej MEN,

- Planowanie oraz organizowanie zajęć z dziećmi,

- Dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci,

- Pielęgnowanie dobrego kontaktu z rodzicami,

- Realizacja zaleceń przełożonych w ramach działań wychowawczych i opiekuńczych.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalności wychowanie przedszkolne/edukacja wczesnoszkolna,

- Wysoka kultura osobista,

- Umiejętność nawiązywania serdecznych relacji z dziećmi,

- Pasja, operatywność, kreatywność, odpowiedzialność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, empatia, otwartość na samodoskonalenie i innowacyjne metody pracy.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Stabilną pracę po 7h dziennie,

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

- Dostarczenie wszelkich pomocy i stworzenie najlepszych warunków do pracy z Dziećmi,

- Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Jeśli jesteś osobą z pasją do pracy z dziećmi i chcesz rozwijać się w przyjaznym środowisku, dołącz do naszego zespołu! Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 913957464