2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Warszawa
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mokotów
Dodane 15 kwietnia 2024

Poszukiwany Ogrodnik do terenu zielonego do zespołu

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma poszukuje doświadczonego ogrodnika, który będzie odpowiedzialny za różnorodne zadania związane z pielęgnacją ogrodów, sadzeniem roślin, opryskami oraz drobnymi pracami remontowymi. Poszukujemy osoby, która ma pasję do pracy na świeżym powietrzu i dbałość o szczegóły. Jesteśmy zlokalizowani na Powiślu w Warszawie. Mamy obecnie ogrodnika na cały etat, z którym nowa osoba będzie pracować.

ZAROBEK JEST PODANY W NETTO

OBOWIĄZKI:

  • Pielenie trawników, kwietników oraz rabat kwiatowych.

  • Sadzenie i przesadzanie roślin zgodnie z planem ogrodowym.

  • Wykonywanie oprysków przeciwko szkodnikom i chorobom roślin. Koszenie traw i pielęgnacja ogólnego porządku na terenie ogrodu.

    WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy jako ogrodnik będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność obsługi podstawowego sprzętu ogrodniczego, takiego jak kosiarki, podkaszarki czy sprzęt do pielęgnacji rabat.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

    OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony zespołu.

    Jeśli jesteś osobą, która kocha pracę na świeżym powietrzu i ma doświadczenie w pielęgnacji ogrodów oraz drobnych pracach remontowych, to ta praca jest dla Ciebie! Aby aplikować, prześlij swoje CV na OLX.

    Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu już dziś i wspólnie stwórzmy piękne ogrody!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911957661