2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczedrzyk
Dodane 13 kwietnia 2024

poszukiwany pracownik

Wynagrodzenie

4 242 - 4 642 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczedrzyk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

poszukiwany kasjer-sprzedawca na cały etat w sklepie spożywczym w miejscowości Szczedrzyk. Umowa o pracę, lub umowa zlecenie.

Praca 2 zmianowa. Godziny zmian 6.00-14.00 oraz 12.30.-20.30.

obowiązki:

obsługa klienta, wykładanie towaru, dbanie o estetyczny wygląd sklepu.

Wymagana :

*sumienność,

*chęć do pracy,

*umiejętność pracy w zespole.

*gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

*książeczka sanepidowska, lub gotowość do jej wyrobienia

nie wymagane doświadczenie- wszystkiego Cię nauczymy!

zapraszam do kontaktu telefonicznego, lub osobiście w sklepie.

Lokalizacja

Szczedrzyk,

Opolskie

Opolskie, Szczedrzyk
ID: 911443008