2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Piła
Dodane 24 kwietnia 2024

Poszukiwany pracownik ds. Sprzedaży i Marketingu - język niemiecki.

Wynagrodzenie

6 117 - 7 584 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma AUSSENBOXEN Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedaż - Marketing z obsługą klientów niemieckojęzycznych

Lokalizacja: ul. Pocztowa 64-920 Piła.

Opis firmy: Firma AUSSENBOXEN Sp. z o.o. jest wiodącym producentem stajni dla koni oraz boksów wewnętrznych, oferującym innowacyjne rozwiązania dla sektora equestrian.

Nasza firma łączy tradycję z nowoczesnością, dostarczając klientom produkty najwyższej jakości, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i wygody dla koni.

Opis stanowiska: Poszukujemy kandydata na stanowisko Sprzedaż - Marketing, który będzie odpowiedzialny za kontakt z klientami niemieckojęzycznymi. Osoba na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyć w procesie sprzedaży, budować relacje z klientami oraz rozwijać strategie marketingowe w celu promocji naszych produktów na rynku niemieckim.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów niemieckojęzycznych ( kontakt telefoniczny oraz e-mail / Whatsapp )

  • Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowych i marketingowych na rynku niemieckim.

  • Budowanie trwałych relacji z klientami poprzez profesjonalną obsługę oraz doradztwo.

  • Opracowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy.

  • Praca w godzinach od 8/00 - 16/00 Pon - Pt

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego ( kontakt telefoniczny )

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży i/lub marketingu będzie dodatkowym atutem..'

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami oraz zdolność do pracy w zespole.

  • Zorientowanie na osiąganie celów sprzedażowych oraz doskonałe umiejętności negocjacyjne.

  • Zainteresowanie branżą equestrian będzie dodatkowym atutem. (:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

  • Pracę w przyjaznym środowisku, opartym na zaufaniu i profesjonalizmie.

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, premie motywacyjne.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym poprzez portal OLX" "Aplikacja na stanowisko Sprzedaż - Marketing".

Czekamy na Ciebie!

AUSSENBOXEN Sp. z o.o.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 912423611