2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Ochota
Dodane 30 kwietnia 2024

Poszukiwany specjalista ds. kredytów firmowych!! Praca od ZARAZ

Wynagrodzenie

9 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Jeśli łakniesz nowych wyzwań i chcesz dołączyć do zespołu, którego misją jest profesjonalna pomoc w zdobywaniu wsparcia finansowego, koniecznie zgłoś się do nas !

Co oferujemy?

  • Klientów do obsługi pozyskanych przez firmę,

  • W pełni wyposażone miejsce pracy w biurze (w tym telefon, komputer),

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – średnio 9 000 zł – 25 000 zł (w zależności od skuteczności, wiedzy i doświadczenia),

  • Umowę B2B / umowę zlecenie,

  • 12 miesięczny okres szkoleniowy ze wsparciem mentora i zespołu,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju i awansu,

  • Fantastyczną atmosferę,

  • Dużą dawkę wiedzy.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Obsługa klientów zainteresowanych finansowaniem firmowym,

  • Analiza sytuacji finansowej klientów zainteresowanych zdobyciem finansowania,

  • Pośredniczenie w udzielaniu kredytów i pożyczek w instytucjach finansowych oraz bankach,

  • Zbieranie danych statystycznych niezbędnych do ewaluacji strategii marketingowej,

  • Profesjonalna obsługa (głównie) telefoniczna klientów zainteresowanych pozyskaniem kredytu,

  • Ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy.

Czego wymagamy?

  • Doświadczenia w branży finansowej, najchętniej związanego pośrednictwem kredytowym,

  • Znajomości ofert bankowych oraz pozabankowych,

  • Umiejętności szybkiej nauki i pozyskiwania nowych informacji,

  • Rzetelności, uczciwości, samodzielności i dobrej organizacji pracy,

  • Nastawienia na efekt,

  • Empatii i chęci pomocy klientom w trudnej sytuacji finansowej,

  • Dużej chęci do nauki i rozwoju,

  • Posiadania pasji i marzeń!

Mile widziane:

  • Doświadczenie w call center /bankowości/ pośrednictwie kredytowym.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 913905953