2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Zabrze
Dodane 15 kwietnia 2024

Poszukiwany Szef kuchni oraz Kucharz do Rest w Zabrzu oraz Rudzie Śl

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

VioliNowa Chata to świeżo powstająca restauracja, położona w Zabrzu-Mikulczycach, specjalizująca się w wyśmienitych daniach kuchni śląskiej. Poszukujemy osoby o pozytywnym podejściu, która dołączy do naszego zespołu jako Kucharz. Duży nacisk kładziemy na uczciwość, wzajemne zaufanie i dobrą atmosferę w pracy. Naszym celem jest stworzenie zgranego zespołu, który będzie dążył do osiągnięcia wspólnych celów. Chcemy stworzyć taką atmosferę, byś cieszył się, że to właśnie u nas pracujesz.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie smacznych dań zgodnie z naszym menu oraz standardami jakości

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynności pracy kuchni

  • Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa żywności

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako kucharz w restauracji (ale jeśli jesteś świeżo po szkole gastronomicznej to również się do nas odezwij)

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Kreatywność i pasja do gotowania

  • Sumienność i uczciwość w wykonywaniu obowiązków

  • Gotowość do pracy również w weekendy i święta (grafik do ustalenia)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy przy tworzeniu i rozwijaniu menu

  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju  restauracji

Jeśli jesteś gotowy do dołączenia do naszego zespołu i tworzenia wyjątkowych doświadczeń kulinarnych dla naszych gości, czekamy na Twoją aplikację! Prosimy o przesłanie CV , (list motywacyjny również mile widziany) lub przyniesienie go osobiście do restauracji.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia się na rozmowę. W razie pytań można również zadzwonić pod numer 50*******85.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 911965440