2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Otwock
Dodane 16 kwietnia 2024

Poszukujemy ambitnego kosmetologa z doświadczeniem.

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Klinika laseroterapii, medycyny estetycznej i zabiegów pielęgnacyjnych poszukuje kandydatkę na stanowisko kosmetologa. Osoby z pasją do wykonywanego zawodu, znającą branżę.

Pragniemy tworzyć miejsce przyjazne klientom i pracownikom. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, serdecznie zapraszam Cię do złożenia swojej aplikacji.

Zakres obowiązków:

Wykonywanie zabiegów laserowych (depilacji, zamykania naczynek, usuwanie przebarwień, odmładzania skóry, ) modelowania sylwetki,

zabiegów pielęgnacyjnych z użyciem marek kosmetycznych cenionych na rynku.

Wymagania:

Studia kierunkowe

Doświadczenie zawodowe min. 2 lata!

Chęć rozwoju i nauki

Łatwość nawiązywania kontaktów

Umiejętności sprzedażowe

Oferujemy: Pracę na najwyższej klasy technologiach w nowocześnie urządzonej klinice

Profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi urządzeń, obsługi klienta

Indywidualną naukę dostosowaną do poziomu posiadanych umiejętności

Prosimy przesyłać oferty w formie elektronicznej (CV ze zdjęciem)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 900210729