2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rogalinek
Dodane 09 maja 2024

Poszukujemy architekta krajobrazu/ pracownika biurowego

Lokalizacja

Rogalinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki

  • projektowanie ogrodów wertykalnych

  • bieżąca współpraca z obecnymi partnerami i dystrybutorami

  • obsługa klienta

  • zlecanie wysyłek i zamówień do działu produkcji

  • prowadzenie dokumentacji handlowej;

  • umiejętność prowadzenia rozmów z klientem

  • obsługa klienta ( informacja o produktach firmy, doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu, przygotowanie oferty)

Wymagania:

  • komunikatywność

  • sumienność

  • kreatywność

  • rzetelność

  • praktyczna znajomości pakietu MS OFFICE

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość j. angielskiego (stopień komunikatywny wystarczający)

Mile widziane:

  • znajomość innych języków obcych

  • znajomość programu do projektowania typu CAD

  • znajomość programu do projektowania 3D (Inventor lub podobne)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • uczestnictwo w projektach realizowanych w kraju i na świecie

Prosimy o przesłanie CV poprzez OLX.

Lokalizacja

Rogalinek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rogalinek
ID: 917107344