2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Piaseczno
Dodane 08 kwietnia 2024

Poszukujemy asystentki stomatologicznej.

Lokalizacja

Piaseczno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Klinika DenticaNova poszukuje asystentki stomatologicznej.

Miejsce pracy: Stara Iwiczna koło Piaseczna

  • praca zmianowa (Klinika pracuje od poniedziałku do soboty 9:00-20:00)

  • 1/2 lub 3/4 etatu (stały grafik)

  • wymagane doświadczenie

Główne zadania:

  • Czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (leczenie zachowawcze, endodoncja, chirurgia);

  • Przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;

  • pomoc w zamówieniach gabinetowych,

  • Przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 899588777