2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Podlaskie
  6. Logistyka - Bielsk Podlaski
Dodane 15 kwietnia 2024

Poszukujemy Brygadzisty produkcji i montażu maszyn automatycznych

Lokalizacja

Bielsk Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma Anatol Sp. z o.o. jest liderem w produkcji automatycznych maszyn do sitodruku, ciągle się rozwijamy i idziemy do przodu. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko BRYGADZISTA produkcji i montażu maszyn automatycznych

Oczekiwania wobec kandydata:

• doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty produkcji i montażu maszyn;

• odpowiedzialności i komunikatywności

• biegłej obsługi komputera

• umiejętności organizacji pracy swojej i innych

• dyspozycyjność;

• rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków;

Zadania dla kandydata:

• zarządzanie i koordynacja działań pracowników w celu zapewnienia prawidłowego i terminowego wykonania zadań;

• monitorowanie procesów logistycznych pod kątem jego jakości i efektywności;

• odpowiedzialność za terminową realizację zadań;

• rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych i organizacyjnych;

• ocena i rozwój podległego zespołu;

• wypełnianie dokumentacji

Oferujemy:

- umowa o pracę,

-praca jednozmianowa

- atrakcyjne wynagrodzenie za pracę plus premia za wyniki w pracy,

- szkolenia

Jeśli nie spełniasz któregoś z kryteriów, ale jesteś zainteresowany pracą w takim charakterze wówczas również zapraszamy do kontaktu, sprawdzimy czy możemy podjąć współpracę.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli:

Lokalizacja

Bielsk Podlaski,

Podlaskie

Podlaskie, Bielsk Podlaski
ID: 884205696