2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Warchały
Dodane 02 kwietnia 2024

Poszukujemy Cukiernika

Lokalizacja

Warchały

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Hotel Natura Mazur Resort & Conference to czterogwiazdkowy obiekt hotelowy na Mazurach. Poszukujemy do pracy doświadczonego Cukiernika

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako cukiernik/cukierniczka.

  • Zdolności w przygotowywaniu różnorodnych deserów, ciast i wyrobów cukierniczych.

  • Kreatywność i umiejętność tworzenia unikalnych receptur.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Precyzja i dbałość o szczegóły.

  • Zdolność radzenia sobie w dynamicznym środowisku pracy.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie wysokiej jakości deserów zgodnie z ustalonym menu.

  • Tworzenie nowych receptur i eksperymentowanie z nowymi smakami.

  • Zapewnienie zachowania najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa w miejscu pracy.

  • Współpraca z innymi kuchennymi zespołami w celu koordynacji menu.

  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy zgodnie z obowiązującymi normami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio prac na adres e-mail:kadrymałpanaturamazur.pl W tytule wiadomości proszę wpisać "Aplikacja na stanowisko Cukiernika/Cukierniczki

Czekamy na kreatywne i utalentowane osoby, gotowe wnieść swój wkład w rozwój naszej kulinarno-cukierniczej oferty!

Lokalizacja

Warchały,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Warchały
ID: 609265484