2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Mazowieckie
  6. Cukiernik, piekarz - Warszawa
  7. Cukiernik, piekarz - Mokotów
Dodane 01 maja 2024

Poszukujemy cukiernika do nowej cukierni na Mokotowie

Wynagrodzenie

27 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis stanowiska: Poszukujemy utalentowanego cukiernika, który pomoże nam poszerzyć naszą ofertę deserów. Głównym celem na tym stanowisku jest tworzenie nowych, smacznych i innowacyjnych deserów dla naszego lokalu.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie od 27 zł/h netto (negocjowane indywidualnie, w zależności od umiejętności i doświadczenia zawodowego)

System premii

Możliwości twórczego rozwoju i wdrażania innowacyjnych pomysłów

Przyjemną i przyjazną atmosferę w zespole

Możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie sztuki cukierniczej

Obowiązki:

Opracowywanie i tworzenie nowych receptur deserów

Badanie trendów w cukiernictwie i ogólnie żywności

Odpowiedzialność za jakość i prezentację deserów naszej instytucji

Wspieranie dietetycznych i specjalnych potrzeb klientów w opracowywaniu nowych deserów

Opracowywanie indywidualnych receptur deserów na imprezy okolicznościowe i uroczystości

Wymagania:

Doświadczenie w pracy jako cukiernik

Znajomość podstawowych technologii i technik sztuki cukierniczej

Kreatywność i innowacyjność w podejściu do opracowywania nowych receptur deserów

Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się w branży cukierniczej prześlij swoje CV i portfolio. Czekamy na Twoje talenty!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914160076