2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Międzywodzie
Dodane 13 maja 2024

Poszukujemy do pracy w kawiarni/ barze

Lokalizacja

Międzywodzie

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Kawiarnia “Rzemieślnik”

Stanowisko: Pracownik Kawiarni/Barman

Lokalizacja: ORW "Rzemieślnik" w Międzywodziu

Opis stanowiska: Poszukujemy pozytywnej, energicznej osoby, która chciałaby dołączyć do naszej kawiarni “Rzemieślnik”, które wieczorami pełni funkcję baru.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i serwowanie kaw, herbat, koktajli i innych napojów.

  • Obsługa klientów z uśmiechem i profesjonalizmem.

  • Dbanie o estetykę wnętrza kawiarni i baru.

  • Praca w godzinach wieczornych.

Wymagania:

  • Pozytywne podejście i komunikatywność.

  • Umiejętność obsługi ekspresu do kawy.

  • Mile widziane doświadczeniem barmańskie.

Oferujemy:

  • Możliwość noclegu i zakwaterowania.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

Międzywodzie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzywodzie
ID: 916521059