2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Kujawsko-pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Toruń
Dodane 30 kwietnia 2024

Poszukujemy Higienistka / Asystentka stomatologiczna

Wynagrodzenie

2 750 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

REVITAL MEDIC to prężnie rozwijająca się sieć przychodni, która szuka do swojego zespołu osoby na stanowisko higienistki stomatologicznej, osoby rzetelnej oraz gotowej do pracy w zespole.

Praca na 3/4 etatu lub dorywczo z nastawieniem na pracę od poniedziałku do piątku.

Miejsce pracy: Toruń

 Zakres obowiązków:

- asystowanie przy zbiegach stomatologicznych ( standard pracy na 4 ręce ),

- sterylizacja narzędzi i materiałów,

- samodzielne wykonywanie wybranych zabiegów, m.in. higienizacji, scalingu, lakowania, piaskowania,

- przygotowanie gabinetu i środowiska pracy lekarza stomatologa

- opieka nad pacjentami w zakresie doradztwa związanego z profilaktyką próchnicy i higieną jamy ustnej,

- nadzór, prowadzenie oraz wpisywanie do systemu dokumentacji medycznej z właściwą ochroną danych osobowych i według wymogów NFZ.

-obsługa pacjenta w rejestracji

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie kierunkowe,

- doświadczenie w pracy na stanowisku higienistki stomatologicznej,

- podstawowa umiejętność obsługi pakietu Office (Word, Excel),

- wysoka kultura osobista,

- dokładność, rzetelność,

- biegła obsługa komputera,

- umiejętność koncentracji na wielu zadaniach jednocześnie,

- dyspozycyjność,

-mile widziane prawo jazdy kat. B.

W zamian oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- pracę w systemie zmianowym

- wolne soboty, niedziele i święta

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- szkolenia

- miłą i życzliwą atmosferę w pracy

- wsparcie doświadczonych pracowników

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z zawartym dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Revital Medic („Monasti Rafał Drączkowski”) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 717195160