2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Biała Podlaska
Dodane 05 kwietnia 2024

Poszukujemy Inżyniera budowy

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

INBAP GROUP. Kim jesteśmy?

INBAP GROUP to grono kilkunastu podmiotów o szerokim profilu działalności, które od ponad 30 lat z powodzeniem funkcjonują na rynku nieruchomości i kapitałowym. Nasza aktywność biznesowa obejmuje inwestycje usługowo-handlowe oraz mieszkaniowe realizowane w miastach małych i średniej wielkości, a także projekty przeładunkowo-magazynowe na tzw. Nowym Jedwabnym Szlaku.

Obecnie zespół liczy ponad stu trzydziestu wykwalifikowanych pracowników i tworzy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie.

Dziś do naszego zespołu poszukujemy Inżyniera budowy przy realizacji inwestycji handlowych i mieszkaniowych. Praca na pełen etat, głównie na dużych budowach – Biała Podlaska / Łuków / Małaszewicze

Biuro firmy znajduje się w Białej Podlaskiej.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentacji technicznej i projektowej,

  • wstępne negocjacje warunków umów z podwykonawcami,

  • nadzorowanie i koordynacja wykonywanych robót budowlanych,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • wsparcie Kierownika Budowy,

  • udział w procesie zakupowym, przygotowanie harmonogramów dostaw i nadzór nad ich terminowością,

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej,

  • weryfikacja zgłoszeń usterkowych oraz nadzorowanie prac remontowych w eksploatowanych obiektach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – inżynier budownictwa,

  • znajomość rynku budowlanego oraz procesu inwestycyjnego,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • obsługa programów komputerowych (MS Office, AutoCAD),

  • znajomość obowiązujących przepisów i zasad sztuki budowlanej,

  • samodzielność i dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju,

  • ciekawe realizacje,

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub inną formę zatrudnienia – do wyboru przez kandydata.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

UWAGA: Aplikacje bez tej klauzuli nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 759844784