2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódź
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Górna
Dodane 18 kwietnia 2024

Poszukujemy Inżyniera robót/ studenta studiów zaocznych Łódź/Poznań

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma budowlana BUDAMAG , zatrudni kadrę techniczną na stanowisko:

  • inżynier robót

    Zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy, przygotowywanie dokumentacji,

    kosztorysów, obmiarów robót, pomoc w prowadzeniu inwestycji

  • kontrola jakości wykonywanych prac, nadzorowanie pracy na budowie

  • kontakt z podwykonawcami

  • zamawianie, przyjmowanie, rozliczanie materiałów dostarczanych na budowę

  • przygotowywanie zapytań ofertowych

    Wymagania:

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej, rysunku technicznego

  • dobra znajomość prawa budowlanego oraz przepisów BHP

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) MS Project, Auto Cad

  • wymagane doświadczenie

    Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy -samochód służbowy, laptop, telefon

  • wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia, doświadczenia, ustalane indywidualnie

    Chętnie zatrudnimy studenta studiów zaocznych. Możliwość uzyskania praktyki do uprawnień budowlanych.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 810215114