2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zaścianki
Dodane 25 kwietnia 2024

Poszukujemy Junior Project Managera do biura tłumaczeń w Białymstoku

Lokalizacja

Zaścianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Biuro tłumaczeń Kazut (kazut.pl) poszukuje kandydata na stanowisko Junior Project Manager

Miejsce zatrudnienia: Białystok ul. 42 Pułku Piechoty

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu

zaawansowanym.

- Nienaganna polszczyzna i lekkie pióro.

- Obsługa pakietu MS Office (Word, Excel i Outlook).

- Szybkie przyswajanie nowej wiedzy.

- Odwaga, otwartość na wyzwania i kontakty z ludźmi.

- Zdolność do pracy wielozadaniowej oraz samodzielność w

działaniu.

- Zdolność do pracy w zespole.

- Dbałość o szczegóły (słuchania, realizowanie potrzeb klienta i

zachowanie najwyższej jakości usług).

- Wykształcenie wyższe

Obowiązki:

- Wspomaganie pracy kierownika projektów (podejmowanie mniej

kluczowych decyzji).

- Pomoc przy zarządzaniu projektami (przyjmowanie zleceń,

negocjacje, realizacja zlecenia przy udziale tłumaczy zewnętrznych, praca w

narzędziach CAT, edycja, korekta i ocena jakości tłumaczenia).

- Uczestniczenie w naradach zespołu.

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia dużego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

- Szkolenie na kierownika projektów wraz z możliwością awansu.

- Intensywny kurs z obsługi narzędzi CAT

- Umowa o pracę.

- Prywatna opieka medyczna.

Proszę o przesłanie zgłoszenia wraz z CV w aplikacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych

osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem

Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)"

Lokalizacja

Zaścianki,

Podlaskie

Podlaskie, Zaścianki
ID: 909389768