2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Zabierzów
Dodane 15 kwietnia 2024

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko operator maszyn pralniczych

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabierzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Pralnia w Zabierzowie zatrudni osoby na stanowisko operator maszyn pralniczych

zakres obowiązków:

  • praca fizyczna polegająca na obsłudze pralek/suszarek/magla

  • sortowanie i pakowanie pościeli

  • Utrzymywanie ładu i porządku w miejscu pracy

  • możliwość zakwaterowania

kandydat powinien być:

- punktualny

- rzetelny

- obowiązkowy

- bez nałogów

- dyspozycyjny

- komunikatywny

Doświadczenie w pracy w pralni będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Przejrzysty system wynagradzania i premiowania

- Możliwość rozwoju zawodowego

p.s. możliwość zakwaterowania na miejscu

Przy przesyłaniu CV prosimy odpowiedzieć na następujące pytania:

- Doświadczenie w pracy w pralni (okres)

- Oczekiwane wynagrodzenie na rękę

- Czynne prawo jazdy TAK/NIE

Odpowiedzi proszę wpisywać w formularzu.

Cv bez udzielonych odpowiedzi nie będzie rozpatrywane.

Przy CV proszę pamiętać, aby zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji

zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm

Lokalizacja

Zabierzów,

Małopolskie

Małopolskie, Zabierzów
ID: 675949562