2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Wojnowo
Dodane 08 kwietnia 2024

Poszukujemy Kelnera/Kelnerki

Wynagrodzenie

27,70 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wojnowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowo otwarta restauracja w Wojnowie k. Murowanej Gośliny poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisko kelner/kelnerka. Praca weekendowa oraz podczas wydarzeń w tygodniu.

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zamówień i obsługa gości zgodnie ze standardami restauracji

  • przygotowywanie restauracji pod bieżące wydarzenia

  • dbałość o utrzymywanie porządku

  • dbanie o odpowiedni wizerunek restauracji

  • obsługa baru

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku (a'la carte)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dyspozycyjność

  • punktualność i sumienność oraz dobra organizacja pracy

  • entuzjazm w codziennej pracy, zaangażowanie i pozytywna energia

  • aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

Oferujemy:

  • Wypłata wynagrodzenia na czas

  • Umowę zlecenie, stawka od 27,70 brutto w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Elastyczny grafik

  • Młody, energiczny zespół

Prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem!

Lokalizacja

Wojnowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wojnowo
ID: 910299737