2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubuskie
  5. Kierowca - Nowa Sól
Dodane 25 kwietnia 2024

Poszukujemy KIEROWCY BUS na zlecenie Nowa Sól

Wynagrodzenie

300 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowa Sól

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorów

Opis

KIM JESTEŚMY ?

Firma BMiHZ "PAMAR" została założona w 1999 roku, na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z liderów na rynku opakowań z terenu zachodniej Polski.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu sieci handlowych, hurtowni, piekarni, cukierni, punktów gastronomicznych oraz przedsiębiorstw produkcyjnych. Nasz obszar działania to woj. : lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie

KOGO POSZUKUJEMY ?

  •  Kierowcy busa na zlecenie czyli wyjazd i powrót tego samego dnia, trasy na terenie woj. lubuskiego, wielkopolskiego oraz dolnego śląska, w zależności od dnia tygodnia.

  • Szukamy przede wszystkim osoby dyspozycyjnej, która chciałaby dorobić (sprawnego emeryta).

  • Preferujemy kandydatów z Nowej Soli i najbliższych okolic

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny.

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu bus.

  • Sprawność fizyczna.

  • Dokładność w wykonywaniu powierzanych zadań.

  • Umiejętność organizacji pracy.

  • Zaangażowanie.

ZADANIA STAWIANE PRZED KANDYDATEM:

  • Rozwożenie towaru busem.

  • Załadunek i rozładunek towaru według otrzymanych dokumentów.

OFERUJEMY:

  • Pracę w przyjemnej atmosferze.

  • Wynagrodzenie za każdy kurs 300 zł, płatne po powrocie z trasy.

Proszę o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biuro Marketingu i Handlu Zagranicznego "Pamar" Paweł Samotyja z siedzibą w Nowej Soli moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Biuro Marketingu i Handlu Zagranicznego "Pamar" Paweł Samotyja z siedzibą w Nowej Soli jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekomp

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 914403646