2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kęty
Karolina
Dodane 26 kwietnia 2024

Poszukujemy kierowcy do dowozu - Kęty PIZZERIA Buongiorno

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Poszukujemy Kierowcy do obsługi kawiarni/pizzerii w Kętach.

Wymagane minimum 1 rok prawo jazdy

niepełny etat czwartek - piątek 17-21 i Sobota - Niedziela 16-22

Istnieje możliwość nieznacznych korekt czasu pracy - zwiększenie ilości przy dodatkowej pracy przy obsłudze klientów.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień

  • Dostarczanie zamówień

  • dbanie o dobry wizerunek kawiarni oraz relacje z klientami

  • obsługa kasy fiskalnej, urządzeń gastronomicznych i pomoc pozostałym pracownikom w sytuacjach tego wymagających

Nasze oczekiwania:

  • dobra organizacja pracy

  • sprawne wykonywanie obowiązków

  • przestrzeganie przepisów drogowych

  • aktualne badania (sanit-epid.)

  • komunikatywność , uśmiech i pozytywne nastawienie

  • zaangażowanie w pracę i punktualność

  • odpowiedzialność i samodzielność

Mile widziane:

  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami

Nasza oferta:

  • komfortowe warunki pracy

  • szkolenia, rozwój

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 774108928