2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Bieńczyce
Dodane 23 kwietnia 2024

Poszukujemy Księgowej

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Do naszego zespołu poszukujemy aktualnie księgowej:

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów (min. faktury sprzedaży, faktury zakupu, wyciągi bankowe, raporty kasowe, raporty z kas fiskalnych, listy płac, magazyny, koszt własny sprzedaży, inne);

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych wraz z naliczaniem i księgowaniem amortyzacji (podatkowa i bilansowa);

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, CITE, PIT)

  • sporządzanie sprawozdań finansowych (rocznych, kwartalnych);

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, instytucje finansowe, leasingowe);

  • prowadzenie ksiąg handlowych oraz książki przychodów i rozchodów;

  • współpraca z Zarządem oraz innymi działami wewnątrz;

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, miłą atmosferę, multisport i opiekę medyczną.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV

Klauzula informacyjna dotycząca rekrutacji do Kawiarni Nakielny

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO informuję, iż:

1)   administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nawito Sp zoo

2)   Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Księgowa na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;

3)   Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji na stanowisko Ksiegowa lecz nie dłużej niż przez 6 miesięcy; [AŁ-S2]

4)   posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy monika.czajowska aaa nawito.pl, gdzie aaa jest odpowiednikiem znaku wiadomości

6)   ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

7)   podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji na stanowisko Ksiegpwa

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 913912088