2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podlaskie
  6. Kucharz - Goniądz
Dodane 25 kwietnia 2024

Poszukujemy Kucharza/ Szefa Kuchni

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Goniądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Renomowana Restauracja Dwór Bartla w Goniądzu, położona w Biebrzańskim Parku Narodowym poszukuje na stanowisko-kucharza/ szefa kuchni.

Jesteśmy restauracją specjalizująca się w tradycyjnej kuchni polskiej.

Obsługujemy imprezy okolicznościowe, firmowe oraz klientów indywidualnych.

zakres obowiązków

  • Przygotowanie dań z najwyższą starannością

  • Dbanie o najwyższą jakość serwisu oraz zadowolenie Gości

  • Kontrola stanów magazynowych oraz zamawianie produktów

  • Tworzenia menu dla klientów indywidualnych oraz grup jak również na imprezy okolicznościowe: wesela, chrzciny, komunie

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pełny wymiar godzin

  • elastyczny grafik

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • kreowanie swojego wizerunku na stanowisku kucharza/ szefa kuchni

  • możliwość zakwaterowania oraz możliwość korzystania z atrakcji Ośrodka (wędkowanie, rower, kajak)

  • możliwość zatrudnienia na stałe

wymagamy

  • doświadczenia w branży gastronomicznej

  • doskonałej organizacji pracy

  • umiejętności zarządzania zespołem

  • zmysłu estetycznego i dobrego smaku

  • pasji do gotowania oraz zaangażowania w powierzone obowiązki

  • dyspozycyjności ( również praca w weekendy i Święta)

  • Umiejętność obliczania food cost

Warunki finansowe do ustalenia.

Potrzebujemy do współpracy długoterminowej.

Jeśli zainteresowała Cię oferta to zapraszamy do rozmowy :)

Lokalizacja

Goniądz,

Podlaskie

Podlaskie, Goniądz
ID: 817227789