2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Zachodniopomorskie
  5. Ochrona - Szczecin
  6. Ochrona - Centrum
STEKOP S.A.
Dodane 23 kwietnia 2024

Poszukujemy Kwalifikowanych Pracowników Ochrony - Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Ogólnopolska firma branży ochrony osób i mienia: "STEKOP" S.A. zatrudni kwalifikowanych pracowników ochrony.

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • ochrona obiektów w formie bezpośredniej ochrony fizycznej

  • kontrola ruchu osobowego na terenie obiektów Klienta

  • kontrola dokumentów uprawniających do wstępu i przebywania na obiekcie osób

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w usługach z zakresu ochrony osób i mienia

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

  • mile widziana legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni

  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stabilne warunki współpracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w systemie 12 lub 24 godzinnym w godz. 7:00-19:00; 19:00-7:00,

  • elastyczne grafiki,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo,

  • odzież służbową.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nr kontaktowy: 695~050~282

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 885822781