2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Częstochowa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Contact Center One Best
Dodane 03 maja 2024

Poszukujemy Managera Zespołu z energią do działania!

Wynagrodzenie

3 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Cześć, miło Cię widzieć!

Mamy dla Ciebie pracę, dzięki której docenisz swoją wartość i będziesz mógł udowodnić wszystkim, że jeśli się czegoś chce, można to osiągnąć!

Ta praca będzie idealna dla Ciebie jeśli jesteś:

  • Zdeterminowany/a i nastawiony/a na osiąganie zamierzonych celi

  • Komunikatywny/a oraz otwarty/a na ludzi

  • Posiadasz umiejętności interpersonalne, analityczne oraz przywódcze

  • Pracę pod presją czasu traktujesz jak wyzwanie

  • Posiadasz doświadczenie w branży Call Center

Co oferujemy?

  • Pracę na stanowisku na którym nie zaznasz monotonii

  • Zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

  • Pewną podstawę 3500 zł netto + premia 3000 zł

  • Pracę w godzinach 8:00-16.00, dzięki czemu popołudnia masz dla siebie

  • Negocjację warunków współpracy po okresie próbnym – podwyżka oraz umowa o pracę

  • Liczne szkolenia, coachingi oraz warsztaty

Masz swój zespół konsultantów, z którymi chciałbyś/chciałabyś rozpocząć karierę w nowej firmie? Napisz nam o tym, a zaproponujemy Ci lepsze warunki współpracy :)

Twoje obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem

  • Monitorowanie pracy zespołu oraz analiza wyników

  • Raportowanie bieżących działań oraz efektów pracy

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Szukamy kreatywnych i pełnych energii osób, które będą wykorzystywać swój potencjał każdego dnia.

Zgłoś się do nas już dziś, przesyłając swoje CV i rozpocznij najlepszą przygodę swojego życia.

Do zobaczenia :)

Proszę o dopisanie w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma

CONTACT CENTER ONE BEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Drogowców 2,42-202  Częstochowa, Polska NIP 57*****91  6 dane osobowych które przetwarzamy to dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 685620480