2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Lubelskie
  6. Manager restauracji - Lublin
Dodane 30 kwietnia 2024

Poszukujemy Menadżera Restauracji Queen Mama w Lublinie!

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Czy jesteś pasjonatem gastronomii, a obsługa gości to Twoja specjalność? Czy potrafisz zarządzać zespołem i prowadzić działania marketingowe w mediach społecznościowych? Jeśli tak, ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Restauracja QM w Lublinie poszukuje dynamicznego i zaangażowanego Menadżera, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy miejscem, które ceni sobie wysoką jakość usług, doskonałą kuchnię i przyjazną atmosferę.

Obowiązki:

  • Zarządzanie codzienną operacyjną działalnością restauracji,

  • Nadzór nad jakością obsługi gości oraz ich zadowoleniem,

  • Prowadzenie i aktualizacja kont w mediach społecznościowych oraz innych platformach marketingowych,

  • Rekrutacja, szkolenie i zarządzanie personelem,

  • Planowanie i organizacja pracy na sali,

  • Monitorowanie i zarządzanie budżetem restauracji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej,

  • Umiejętności organizacyjne i zarządcze,

  • Znajomość trendów w mediach społecznościowych i doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i z profesjonalnym zespołem,

  • Elastyczny grafik pracy.

Jeśli czujesz, że to właśnie Ty jesteś osobą, której szukamy, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913878146