2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Ciele
Dodane 26 kwietnia 2024

Poszukujemy na stanowisko: SZLIFIERZ

Lokalizacja

Ciele

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

SZLIFIERZ

Miejsce pracy: „BOHAMET” S.A., Ciele 86-005 Białe Błota

Zakres obowiązków:

  • obróbka ręczno-maszynowa metalu

  • wykonywanie prac ślusarskich: wiercenie, szlifowanie, obróbka strumieniowo ścierna elementów itp.

  • szlifowanie spawów stalowych szlifierka prostą (diax) oraz kątową

  • obsługa piaskarki i śrutownicy

 Oczekiwania:

  • mile widziane wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność pracy z rysunkiem i wytycznymi dokumentacji technicznej zleceń

  • umiejętności manualne

  • umiejętność organizowania  pracy

 Oferujemy:

  •  atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • niezbędne narzędzia pracy

  • prywatna opieka medyczna

 Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moim Curriculum Vitae w zakresie i w celach związanych z realizacją procesu rekrutacji BOHAMET S.A. z siedzibą w Cielu zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych " RODO").

Swoje dane osobowe podałem(-am) dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Wyrażam również zgodę na wykorzystanie danych zawartych w moim CV w przyszłych

procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez wyżej wskazanego.

Lokalizacja

Ciele,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciele
ID: 845084883