2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Ciele
Dodane 01 maja 2024

Poszukujemy na stanowisko - Technologa

Lokalizacja

Ciele

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Technolog

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie technologii i wycena nowych produktów;

  • Sprawdzanie dokumentacji konstrukcyjnej pod względem technologiczności i możliwości produkcyjnych Naszej firmy;

  • Normowanie czasu pracy, optymalizacja produkcji;

  • Tworzenie i modyfikowanie kalkulatorów do wycen w arkuszu kalkulacyjnym;

  • Wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych i usprawnień;

  • Generowanie zleceń produkcyjnych w systemie klasy ERP;

  • Technologiczne rozwiązywanie problemów produkcyjnych;

  • Przeprowadzanie prób technologicznych;

  • Analiza dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków;

  • Ścisła współpraca z działami: planowania, sprzedaży, produkcji i zaopatrzenia;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mile widziane mechanika, inżynieria produkcji, mechatronika);

  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Znajomość metod i technik produkcji;

  • Biegła obsługa komputera w szczególności Exel;

·         Znajomość programów do projektowania i zarządzania dokumentacją techniczną (mile widziane);

  • Umiejętności analityczne, samodzielność, komunikatywność;

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach;

Oferujemy:

  • Ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz pakiet socjalny;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Miłą atmosferę w pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

·         Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moim Curriculum Vitae w zakresie i w celach związanych z realizacją procesu rekrutacji BOHAMET S.A. z siedzibą w Cielu zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych " RODO").

Swoje dane osobowe podałem(-am) dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Wyrażam również zgodę na wykorzystanie danych zawartych w moim CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez wyżej wskazanego.

Lokalizacja

Ciele,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciele
ID: 912442089