2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bałuty
Dodane 17 kwietnia 2024

Poszukujemy Operatorów do Nowo Otwieranego Sklepu Online!

Wynagrodzenie

20 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna

Jesteśmy międzynarodową firmą, która odniosła sukces w innych krajach i teraz otwiera swoje podwoje w Polsce! Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób do pracy jako Operatorzy w naszym czacie dla sklepu internetowego.

Obowiązki:

Obsługa klientów poprzez czat online.

Udzielanie informacji o produktach oraz pomoc w dokonywaniu zakupów.

Rozwiązywanie problemów i udzielanie wsparcia klientom.

Wymagania:

Doskonała znajomość języka polskiego.

Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.

Dobra organizacja pracy oraz umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku.

Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:

Pracę na pełen etat z elastycznymi godzinami pracy.

Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie godzinowym.

Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 906429721