2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Mrzeżyno
Dodane 03 maja 2024

Poszukujemy osób do pracy na recepcji w ośrodku wypoczynkowym

Wynagrodzenie

27 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mrzeżyno

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lokalizacja: Folga Resort w Mrzeżynie

Opis stanowiska: oszukujemy energicznych i odpowiedzialnych osób na stanowisko recepcyjne. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę związane z punktem recepcja oraz dbałość o funkcjonowanie poprawne obiektu.

Obowiązki:

  • Powitanie gości z uśmiechem i profesjonalnym podejściem.

  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, e-mailowych i osobistych oraz wprowadzanie ich do systemu hotelowego.

  • Udzielanie informacji na temat hotelu, udogodnień, atrakcji lokalnych oraz innych potrzebnych informacji dla gości.

  • Obsługa formalności zameldowania i wymeldowania gości.

  • Udzielanie pomocy w rozwiązywaniu problemów i zaspokajaniu potrzeb gości.

  • Obsługa płatności, wystawianie rachunków oraz raportowanie finansowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonisty będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

  • Komunikatywność, uprzejmość i umiejętność budowania relacji z gośćmi

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz radzenia sobie z sytuacjami pod presją.

  • Znajomość języków obcych, w tym angielskiego, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na umowie zlecenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonych.

Jeśli jesteś osobą z pasją do obsługi gości, dobrą organizacją pracy i chcesz być częścią zespołu, który zapewnia niezapomniane wrażenia naszym gościom, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Mrzeżyno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mrzeżyno
ID: 901831505