2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Wielkopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Poznań
  7. Cukiernik, piekarz - Łazarz
Dodane 29 kwietnia 2024

Poszukujemy osób do pracy w piekarni rzemieślniczej SCHLEBIAĆ

Wynagrodzenie

4 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy piekarzy do piekarni rzemieślniczej.

Oferujemy pracę w zadbanej, przestronnej, bardzo dobrze wyposażonej pracowni. Produkujemy chleby na zakwasie, bagietki, bułki, croissant, drożdzówki i wiele innych. Pracujemy na możliwie najlepszych składnikach.

Jeśli masz doświadczenie jako piekarz to zapraszamy, jeśli jednak nie masz doświadczenia, ale chcesz je zdobyć to też znajdzie się u nas miejsce dla Ciebie.

Obowiązki:

  • codzienny wypiek całego asortymentu

  • zarabianie ciast na chleby, bagietki itp.

  • ważenie, dzielenie i formowania kęsów ciasta w końcowe produkty.

Zmiany 5 dni w tygodniu w godzinach 5:00-13:00. Piekarnia działa 7 dni w tygodniu, dlatego potrzebujemy dyspozycyjności również w weekendy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w zadbanej i świetnie wyposażonej pracowni

  • naukę rzemiosła od podstaw

Od kandydatów oczekujemy chęci do pracy, staranności i rzetelnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Będziemy wymagać punktualności i czystości zarówno na stanowisku pracy jak i w częściach wspólnych.

Wymagane doświadczenie w gastronomi lub doświadczenie z wypiekiem chleba na zakwasie.

Proszę nie dzwonić, najwygodniejsza dla mnie jest aplikacja przez olx :)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 788891997