2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Raszyn
Dodane 06 kwietnia 2024

Poszukujemy osoby do pracy na rejestracji w klinice stomatologicznej.

Wynagrodzenie

3 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raszyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Stomatologii Raszyn poszukuje osoby na stanowisko Rejestratorki Medycznej/ Recepcjonistki.

Opis stanowiska:

- Telefoniczne umawianie i potwierdzanie wizyt,

- Bezpośrednia obsługa pacjenta w rejestracji,

- Prowadzenie terminarza w wersji online (Prodentis),

- Przyjmowanie płatności,

- Prowadzenie dokumentacji i dbanie o jej prawidłowy obieg,

- Dbanie o porządek i organizację pracy rejestracji i kliniki.

Od kandydatów oczekujemy:

- Komunikatywności,

- Miłego usposobienie,

- Wielozadaniowości,

- Sumienności i staranności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- Punktualności,

- Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych,

- Umiejętności obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

- Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy – mile widziane.

Oferujemy:

- Szkolenie stanowiskowe,

- Pracę na 3/4 etatu,

- Pracę zmianowa,

- Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole,

- Stabilne zatrudnienie,

- Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania doświadczenia.

Lokalizacja

Raszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raszyn
ID: 899590258