2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Opolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kędzierzyn-Koźle
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Blachownia Śląska
Dodane 29 kwietnia 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

CEWE jest wiodącą międzynarodową firmą w dziedzinie usług fotograficznych i komercyjnego druku online w Europie. Naszą pozycję potwierdzają liczne nagrody w dziedzinie innowacji, jakości produktów i jakości usług. CEWE oznacza niezawodny profesjonalizm oraz innowacyjność i radość ze zdjęć. Dzięki ponad 4 000 pracowników i najnowocześniejszym maszynom do obróbki zapewniamy, że każdego roku nasze zakłady produkcyjne opuszczają miliardy zdjęć i miliony egzemplarzy CEWE FOTOKSIĄŻKI oraz fotoprezentów. Naszymi klientami są zarówno sprzedawcy detaliczni, jak i internetowi (e-commerce) - w sumie zaopatrujemy ponad 20 000 sprzedawców detalicznych w 25 krajach Europy. Firma myśli przyszłościowo, konsekwentnie inwestuje w nowe produkty i technologie oraz jest absolutnie zaangażowana w zachwycanie klientów we wszystkim, co robimy.

Co roku jesteśmy laureatami nagród bądź wyróżnień w różnych obszarach działalności (TIPA Word Awards, GPTW (Great Place to Work), Solidny Pracodawca, Superbrands, „Kozły Biznesu” w kategorii Inwestycje i in. Kładziemy nacisk na zrównoważony rozwój (certyfikat FSC, odnawialne źródła energii), wspieramy działania fundacji i stowarzyszeń (SOS Wioski dziecięce), dbamy o dobrostan naszych pracowników.

 Dołączysz do nas?

 W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle, woj. opolskie

(dojazd z Katowic ok. 45 minut, z Gliwic ok. 30 minut, blisko zjazdu z autostrady A4)

Zadania:

·         księgowanie, kontrola formalno-prawna i rachunkowa dokumentów księgowych

·         wprowadzanie i rozliczanie faktur dokumentujących import usług oraz transakcje z podmiotami powiązanymi oraz kontrola poprawności wprowadzonych dokumentów dla celów podatku VAT i WHT.

·         ewidencja rozliczeń międzyokresowych przychodów

·         przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych

·         uzgadnianie i analiza sald kont księgi głównej w prowadzonym zakresie

·         uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami,

·         udział w testach nowego systemu FK – możliwość rozwoju w kierunku SAP Key User

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu rachunkowości i finansów),

·         min 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie działań,

·         znajomość systemu SAP, doświadczenie we wdrażaniu systemów mile widziane

·         znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego,

·         umiejętność priorytetyzacji zadań, analitycznego i krytycznego myślenia, a także formułowania wniosków,

·         komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

·         znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, dbającej  o zrównoważony rozwój

  • umowę o pracę na pełny etat

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość rozwoju osobistego i szkoleń za granicą

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego lub niemieckiego

  • owocowy wtorek

  • prezenty świąteczne i urodzinowe

  • inne benefity pozapłacowe

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska
ID: 911933193